בלוג עסקי - אורנית לוקץ'|צילום

הבלוג שלי


שלום,

שמי אורנית לוקץ , אני עוסקת בצילום החל משנת 2000.

עוד בהיותי בשנה שנייה בלימודי , צילמתי עבור עיתון מעריב ומגזינים שונים.

מאז ומתמיד נמשכתי ליצירה ואומנות , משם אני פועלת כאשר אני ניגשת לעבודה ולצילום עסק , בין אם זה צילומי מוצר , צילומי אוירה, צילומי אופנה מזון  ועוד..

הדמיון והיצירתיות מנחים אותי , המקוריות , צבע , תולדות האומנות קולנוע וכו'..

אני אוהבת לצלם עבור עסקים , לעבור איתם את תהליך החשיבה , וליצור עבורם פלטפורמת פרסום איכותית מקורית  ומגוונת .

בבלוג שלי תוכלו למצוא תשובות לכל מיני מושגים מעולם צילום המוצר והעסקים , סיפורים על ימי צילום מעניינים,

הסברים על דרך עבודתי , טכניקות צילום וכמובן תמונות שמלוות את הבלוג , דוגמאות והמחשות.

תגובות יתקבלו בברכה!

מקורות השראה בבניית קונספט צילומי

סוף כל סוף , אני כותבת את הבלוג על יום הצילומים הכי כייפי שצילמתי עד היום אני רוצה לשתף אתכם במקור האהבה שלי למקצוע הצילום, ובתהליכים שאני עוברת עם עצמי ועם הלקוחות שלי לפני הצילומים וגם לאחר הצילום. .הסיפור שמאחורי המוצר : זה נשמע כמו שורה מתוך קורס שיווקי של הרדוף , אז אנסה לנסח את זה אחרת

הכנה לצילומים

איך נערכים ליום צילום: רגע לפני… טיפים ונקודות למחשבה: הכנה לצילומים. החליטו איזה מין המוצרים שלכם אתם מעוניינים לצלם, ערכו רשימה של המוצרים. אספו לכם השראה (צילומים שראיתם ואהבתם מאוד). חשבו איך את רוצה שהתמונה תראה, גלשו באינטרנט בפייסבוק בפינטרסט.

ההבדל בין פק שוט לצילום אוירה

ההבדל בין צילום אוירה לצילום פק שוט. לקוחות רבים שואלים אותי מה זה צילום פק שוט? ומה זה אומר צילום אוירה? ובכן: עסקים רבים בעידן של היום פועלים בערוצי שיווק דיגיטליים דרך פייסבוק , דרך אינסטגרם וכמובן על יד אתר האינטרנט.

יצירת בנק תמונות לפרסום במדיה

יצירת בנק תמונות ( Image Bank ) לפרסום בערוצי מדיה שונים : צילומי אוירה, צילום מוצרים לפרסום ועוד… צילום מוצר וצילומי אווירה הם מזמן חובה והכרח למכירת מוצרים! בעולם שכולו וירטואלי חובה להזין את הלקוח במידע ויזואלי איכותי. היום זו לא בחירה, יש לך עסק מסחרי ,יש לך לקוחות. את חייבת להיות נוכחת ויזואלית. את צריכה תמונות!